چگونه از ابزار نمای بازار در آنلاین پلاس استفاده ک...
نویسنده: کارگزاری اردیبهشت ایرانیان تعداد بازدید: 2662 تعداد نظرات ارسالی: 1

چگونه از ابزار نمای بازار در آنلاین پلاس استفاده کنیم؟

این ابزار دسترسی مشتری را به تمام بازار مهیا می کند و برای مرور قیمت ها و سایر اطلاعات نماد نیازی به مراجعه به سایتهای دیگر یا افزودن نماد در دیده بان بازار نخواهید داشت.

از قابلیت های این ابزار:

1.       با استفاده از فیلتر می توانید فقط نمادهای موردنظر را انتخاب و مشاهده نمایید. مثلا با وارد کردن علامت بزرگتر، کوچکتر یا مساوی می توانید مقدار عدد موردنظر را فیلتر کنید.

2.       با استفاده از فیلتر گروه، می توانید به نمادهای صنایع مختلف دسترسی سریع پیدا کنید.

3.       در گوشه سمت چپ هر ستون آیکونی نمایان می شود که با کلیک بر روی آن منو باز شده و شما از طریق منوی باز شده می توانید سرستون های موردنیازتان را اضافه یا حذف نمایید. همچنین در صورت کلیک روی تنظیمات اولیه، تمامی تنظیمات به حالت پیش فرض برگردانده می شود.

4.       همچنین می توان از منوی باز شده، گزارش خروجی اکسل تهیه نمود.

5.       با دو بار کلیک بر روی هر نماد، پنل ارسال سفارش به صورت اسلایدر باز شده و می توانید اقدام به ارسال سفارش نمایید.

6.       در جلوی نام هر نماد آیکونی نمایان می شود که با کلیک بر روی آن می توانید به جزییات نماد، اطلاعات بنیادی، رفتن به صفحه کدال و رفتن به صفحه tse دسترسی داشته باشید.

7.       به منظور جابجایی ستون ها (چیدمان دلخواه ستون ها) می توانید ستون موردنظر را با موس انتخاب و در جای موردنظر رها سازید.

8.       جهت تغییرات اندازه ستون ها می توانید با موس به کناره های ستون موردنظر رفته و بعد از ظاهر شدن علامت مربوط به تغییر سایز دکمه سمت چپ موس را نگه داشته و اندازه ستون را به اندازه دلخواه باز و بسته نمایید.

9.       قابلیت مرتب سازی براساس بیشترین یا کمترین، با کلیک بر روی ستون مربوطه نیز فعال می باشد.


rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد