نگاه ما به کسب و کار

نگاه ما به کسب و کار

رسالت ما

رسالت ما ارائه خدماتی بروز، همه جانبه و متناسب با نیازهای اقشار مختلف مشتریان است، ما تا حد توان می­کوشیم مجموعه خدماتی ارائه دهیم تا نیازهای همه جانبه مشتریانمان را در معاملات و سرمایه گذاری برآورده سازیم و این مسیر را با بهره گیری از سرمایه انسانی متخصص و فناوری های نوین خواهیم پیمود. ما به دنبال ایجاد رابطه ای بلند مدت و مبتنی بر حصول منافع طرفین با مشتریان خود هستیم و در این راه از ایده ها و نظرات آنان استقبال می نماییم.

خط مشی کیفی

شرکت كارگزاري ارديبهشت ايرانيان، به عنوان يكي از كارگزاران فعال در بازارسرمايه، در راستای ایفای نقش حرفه‌ای و ذاتی، خود را متعهد و موظف به حفظ و اجرای خط­ مشی­ ها و سیاست‌های تعیین شده دانسته، پویایی و نوآوری در خدمات را سرلوحه و بهنگام نمودن اطلاعات و ارتقای سطح کیفیت و بهره ­وری امور را مد نظر دارد.

نظر به تفکر و اعتقاد مدیریت، به اصل رضایت‌مندی و عزم راسخ در تحقق این مهم به منظور جلب رضایت مشتریان، اقدام به استاندارد سازی خدمات از طریق استقرار ISO9001:2008 با هدف کنترل و تضمین کیفیت انواع خدمات شامل: معاملات سهام، سبدگرداني، تحليل‌گري و خدمات مشاوره جهت عرضه و پذيرش شركت‌ها بر اساس الزامات استاندارد مورد نظر در سازمان بورس و اوراق بهادار نموده است. به همین منظور، شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان، اصول زیر را به عنوان خط مشی کیفیت، سرلوحه فعالیت خود قرار داده متناسب با اهداف و سیاست‌های کلان همواره بازنگری و در صورت لزوم، تغییرات اعمال خواهد شد. این اصول عبارتند از:

1. تامین وجلب رضايت مشتريان در ارائه انواع خدمات به ايشان ازسوي شركت

2. تنوع خدمات به منظور تسهیل در امورتامین خاطر مشتريان

3. بروز نمودن دانش و تخصص کارکنان ازطریق معرفی و حضور دردوره های آموزشی به منظور ارائه خدمات نوین

4. بررسی مستمر فرآیندها و اثربخشی ناشی از آن به منظور بهبود وضعیت

همچنین در جهت انضباط و نظم اداری و پاکیزگی محیط کار این شرکت اقدام به پیاده سازی سیستم "نظـــام آراســـتگی محیط کار 5S "نموده است.