رویه اینترنتی

رویه در خصوص معاملات اینترنتی (آفلاین)

به استحضار می رساند با عنایت به دستورالعمل های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، شرایط دسترسی به نام کاربری و رمز عبور معاملات اینترنتی در کارگزاری اردیبهشت ایرانیان به شرح ذیل است؛

1. مشتری با مراجعه حضوری به کارگزاری یا به صورت غیرحضوری از طریق سامانه ثبت نام غیرحضوری کارگزاری اردیبهشت ایرانیان به آدرس Reg.oibourse.ir اقدام به تکمیل فرم های احراز هویت و ارائه اسناد هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی می کند. لازم به ذکر است که تمامی این مشتریان باید پیش از ثبت نام در کارگزاری فرآیندهای احراز هویت سجام را انجام داده باشند.

2. در مرحله دوم مشتری اقدام به تکمیل فرم معاملات اینترنتی کارگزاری می کند. فرم باید شامل پست الکترونیکی مشتری و شماره تلفن همراه ثبت شده مشتری در سامانه سجام باشد.

3. پس از بارگزاری مدارک در سامانه Backoffice کارگزاری، نام کاربری و رمز عبور معاملات اینترنتی به شماره تلفن همراه ثبت شده (مجددا تاکید می گردد که این شماره باید به نام مشتری بوده و در سامانه سجام ثبت و تایید شده باشد) مشتری ارسال خواهد شد.

4. مشتری با مراجعه به سایت آفلاین کارگزاری اردیبهشت ایرانیان به آدرس c.oibourse.ir می تواند علاوه بر مشاهده صورتحساب، واریز و درخواست وجه، سفارشات خرید و فروش خود را نیز برای کارگزاری ارسال نماید.

5. در خصوص مشتریان زیر هجده سال تاکید می گردد باید مدارک هویتی ولی یا قیم نیز دریافت شده و کلیه امضاها توسط ولی یا قیم با درج کلمه ولایتا باشد.